J | V | E | D | DG | A | AA | V | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
QF | 39 | 21 | 9 | 9 | 50-27 | 83 | 3 | 4 | D1 | VEVVD | detalhes | |
39 | 21 | 9 | 9 | 50-27 | 83 | 3 | 4 | - | - |
D | 2022-06-05 | 17:00 | (C) | Nàstic | 0-1 | QF | |||
V | 2022-05-28 | 17:30 | (C) | Internacional de Madrid | 2-0 | Grp.G1 | |||
V | 2022-05-21 | 19:30 | (F) | Celta de Vigo B | 0-1 | Grp.G1 | |||
E | 2022-05-15 | 16:00 | (C) | Athletic Bilbao B | 1-1 | Grp.G1 | |||
V | 2022-05-07 | 18:00 | (F) | Unionistas de Salamanca | 0-1 | Grp.G1 | |||
V | 2022-04-30 | 16:00 | (C) | Talavera CF | 1-0 | Grp.G1 | |||
V | 2022-04-23 | 16:00 | (F) | UD Logroñés | 1-2 | Grp.G1 | |||
D | 2022-04-15 | 20:00 | (C) | Zamora | 1-3 | Grp.G1 | |||
V | 2022-04-09 | 18:00 | (F) | Cultural Leonesa | 0-2 | Grp.G1 | |||
E | 2022-04-03 | 11:00 | (F) | Calahorra | 1-1 | Grp.G1 | |||
V | 2022-03-27 | 16:00 | (C) | San Sebastián Reyes | 1-0 | Grp.G1 | |||
V | 2022-03-19 | 16:00 | (F) | SD Logroñés | 0-2 | Grp.G1 | |||
V | 2022-03-12 | 16:00 | (C) | Real Unión | 2-1 | Grp.G1 | |||
V | 2022-03-08 | 19:30 | (C) | Rayo Majadahonda | 2-1 | Grp.G1 | |||
E | 2022-03-05 | 18:00 | (F) | Deportivo | 0-0 | Grp.G1 | |||
V | 2022-02-26 | 16:00 | (C) | Extremadura UD | 3-0 | Grp.G1 | |||
V | 2022-02-20 | 11:00 | (F) | Valladolid B | 1-2 | Grp.G1 | |||
V | 2022-02-13 | 11:00 | (C) | CD Tudelano | 3-1 | Grp.G1 | |||
E | 2022-02-06 | 11:00 | (F) | Badajoz | 1-1 | Grp.G1 | |||
D | 2022-01-26 | 20:00 | (F) | Racing Santander | 1-0 | Grp.G1 | |||
D | 2022-01-23 | 16:00 | (C) | UD Logroñés | 0-1 | Grp.G1 | |||
E | 2022-01-08 | 14:45 | (F) | Internacional de Madrid | 0-0 | Grp.G1 | |||
V | 2021-12-18 | 18:00 | (C) | Calahorra | 2-1 | Grp.G1 | |||
V | 2021-12-11 | 16:00 | (F) | Real Unión | 0-3 | Grp.G1 | |||
E | 2021-12-04 | 18:00 | (C) | Deportivo | 0-0 | Grp.G1 | |||
D | 2021-11-27 | 16:00 | (F) | San Sebastián Reyes | 1-0 | Grp.G1 | |||
V | 2021-11-19 | 20:00 | (C) | Celta de Vigo B | 5-0 | Grp.G1 | |||
V | 2021-11-14 | 16:00 | (F) | Talavera CF | 1-2 | Grp.G1 | |||
D | 2021-11-06 | 18:00 | (C) | SD Logroñés | 0-2 | Grp.G1 | |||
V | 2021-10-29 | 20:00 | (F) | Rayo Majadahonda | 0-2 | Grp.G1 | |||
E | 2021-10-23 | 20:00 | (C) | Cultural Leonesa | 1-1 | Grp.G1 | |||
V | 2021-10-17 | 11:00 | (F) | CD Tudelano | 0-1 | Grp.G1 | |||
D | 2021-10-10 | 16:00 | (C) | Badajoz | 0-1 | Grp.G1 | |||
E | 2021-10-03 | 16:00 | (C) | Racing Santander | 1-1 | Grp.G1 | |||
V | 2021-09-26 | 11:00 | (F) | Zamora | 0-1 | Grp.G1 | |||
D | 2021-09-17 | 20:00 | (F) | Extremadura UD | 1-0 | Grp.G1 | |||
V | 2021-09-11 | 16:00 | (C) | Valladolid B | 2-1 | Grp.G1 | |||
E | 2021-09-05 | 17:45 | (F) | Athletic Bilbao B | 2-2 | Grp.G1 | |||
D | 2021-08-28 | 16:30 | (C) | Unionistas de Salamanca | 0-1 | Grp.G1 |